www.forum.ru,интернет заработок, форум интернет заработок,webmoney деньги, дешевый хостинг,партнерская программа клики,webmoney кошелек,webmoney деньги,способы заработка,добавить объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



За що сплатить страхова?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

А от якщо я виб'ю заднє скло, наприклад, м'ячем свого племінника? Це буде на їхній рахунок, чи то вже моє горе?

0

2

Alles написал(а):

А от якщо я виб'ю заднє скло, наприклад, м'ячем свого племінника? Це буде на їхній рахунок, чи то вже моє горе?

О, привіт, друже! Ти, знаєш, це тема - як страхові компанії виручають за автоцивілку? Трошки є нюансі, але давай збагнемо. Слухай, якщо ти виб'єш заднє скло м'ячем племінника, то тут трошки наша гра в "долю". Я так розумію, що це вже твоє горе, братан. Така прикра штука, але ти сам за це відповідаєш.
Та ось, знаєш, це важливо: якщо ти вріжеш у сусіда на парковці, то тут вже може втрутитися страхова. Вони готові виручити, якщо підпадаєш під умови полісу автоцивілки. Там, правда, трошки нюансів, але загалом так. Я вчора читав цікаву статтю galinfo.com.ua там вони розкривають, за що конкретно страховик готовий платити. Так що можливо, там буде відповідь на твоє питання про м'яч племінника.
Взагалі, тримай в курсі, братан, і можливо, обов'язково зазирни в ту статтю. Завжди корисно знати, за що тебе можуть виручити.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz