www.forum.ru,интернет заработок, форум интернет заработок,webmoney деньги, дешевый хостинг,партнерская программа клики,webmoney кошелек,webmoney деньги,способы заработка,добавить объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Електросамокат у подарунок

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочемо синові до весни до його 18-річчя купити електросамокат, бо він постійно говорить про нього. Вирішили зараз зайнятися цим питанням, бо весна і хочеться поганяти, крім того він знайшов невеличкий підробіток і хоче туди добиратися на цьому транспорті. Підкажіть магазин з гарним вибором та адекватними цінами.

0

2

Alles написал(а):

Хочемо синові до весни до його 18-річчя купити електросамокат, бо він постійно говорить про нього. Вирішили зараз зайнятися цим питанням, бо весна і хочеться поганяти, крім того він знайшов невеличкий підробіток і хоче туди добиратися на цьому транспорті. Підкажіть магазин з гарним вибором та адекватними цінами.

Так це класна штука. Машини можуть стояти у пробках, а на електросамокаті ти можеш доїхати бистріше набагато. Можу вам порадити магазин, де адекватні ціни, та багатий вибір.

0

3

Головне взяти нормальний електросамокат за якістю, щоб колеса не відвалилися через тиждень користування та щоб акумулятора вистачало на 5-6 поїздок. А за ціною, думаю, знайду щось. Думаю, що це буде чудовим подарунком на день народження синові.

0

4

Alles написал(а):

Головне взяти нормальний електросамокат за якістю, щоб колеса не відвалилися через тиждень користування та щоб акумулятора вистачало на 5-6 поїздок. А за ціною, думаю, знайду щось. Думаю, що це буде чудовим подарунком на день народження синові.

Ви все правильно міркуєте. Я собі вже рік тому придбав електросамокат у Львові https://allo.ua/ua/jelektrosamokaty/ у магазині Алло. Зараз у принципі ціни ще навіть трохи нижчі, ніж тоді. Тож орієнтуйтеся на технічні показники. Головне - акумулятор, його надійність. Цілком достатньо, якщо самокат розвиватиме максимальну швидкість 25 км/год. Ну і купити шолом у комплекті, тоді ви будете спокійні за свою дитину.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/h/3/h3aa75cdf131c4fd182eb008b794ab7e1a.jpg

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz